خدمات ثبتی محمد خدمات ثبتی محمد .

خدمات ثبتی محمد

اهمیت و ضرورت ثبت شرکت

اهمیت و ضرورت ثبت شرکت

موضوع ثبت شرکت به عنوان یکی از استراتژیک ترین تصمیمات در جریان زندگی بسیاری از کسب و کارها دیده می شود. بسیاری از افرادی که موفق شده اند در عرصه های تجاری و بازرگانی نام های پر آوازه ای برای خود به دست بیاورند روزگاری نه چندان دور یک تصمیم مهم برای ثبت شرکت گرفته اند. صرف نظر از اینکه فعالیت های شرکت در تمامی ابعاد مالی، تجاری، حقوقی، اجرایی و یا حتی بیمه ای و پرسنلی به صورت حرفه ای و معتبرتر انجام می شود امروزه ثبت شرکت را باید به عنوان یک ضرورت به شمار آورد.

از مهم ترین دلایلی که اهمیت و ضرورت ثبت شرکت را نشان می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         افزایش اعتماد مشتریان و داشتن یک مزیت رقابتی بسیار قدرتمند

-         ثبت برند حقوقی و توانایی برند سازی و افزایش ضریب شانس نفوذ و رسوخ در بازار

-         امکان اخذ کد کارگاهی برای و به دنبال آن استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی برای خود و کارکنان

-         امکان حضور در مناقصات و مزایده های شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی

-         امکان حضور در نمایشگاه های خاص و شناخته شده

-         افزایش شانس برای فعالیت و همکاری با شرکت های بزرگ دولتی و بین المللی

-         کسب امتیاز ویژه برای کار با سرمایه گذاران بزرگ

-         امکان افزایش سهام و یا توان مالی شرکت با استفاده از فروش سهام و یا افزایش شریک

-         امکان فعالیت در حوزه های مختلف تجاری مرتبط با موضوع فعالیت شرکت در ابعاد گسترده تر

-         رسیمت پیدا کردن کلیه فعالیت ها و قراردادهای کاری شرکت

-         امکان شراکت با دیگر شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی

-         امکان استفاده از حمایت های دولتی

بنابراین یکی از بزرگ ترین اقدامات استراتژیک کسب و کارها در دنیای پر رقابت امروزی را می توان ثبت شرکت در حوزه های مختلف تجاری دانست. جالب است بدانید که حتی کسب و کارهای اینترنتی نیز با ثبت شرکت اعتماد بیشتر مشتریان را برای خود به دست می آورند.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۵:۵۴ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

در چه شرایطی نیاز به ثبت شرکت داریم؟

در چه شرایطی نیاز به ثبت شرکت داریم؟

اصولا شرایط مختلفی می تواند ما را به این نتیجه برساند که باید برای فعالیت خود اقدام به ثبت شرکت بکنیم. هر چند الزام مشخصی در قانون برای ثبت شرکت دیده نشده است مگر اینکه شرکتی تشکیل شده باشد ولی ثبت نشده باشد که در این حالت طبق ماده 195 قانون تجارت ایران ثبت این نوع شرکت ها الزامی است و مراجع ذی صلاح می توانند در صورت مشاهده این نوع فعالیت ها در قالب شرکت از فعالیت آنها جلوگیری کنند.

اما به صورت کلی معمولا شرایطی مانند تجاری سازی یک ایده و یا تولید با توان و میزان زیاد، لزوم مشارکت با افراد برای فعالیت های مرتبط و یا دارای موضوعیت نزدیک و غیره می توان ما را به این نتیجه برساند که برای فعالیت خود نیاز است که شرکت ثبت کنیم.

ثبت شرکت می تواند به دلایل بسیار زیادی برای ما لازم باشد:

-         ثبت شرکت می تواند به افراد شخصیت حقوقی داده و باعث شود تا با وجهه و اعتبار بسیار بیشتری در حوزه کاری خود فعالیت کنند.

-         ثبت شرکت می تواند به تامین سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار بزرگ و حرفه ای به افراد کمک کند. یا حتی می تواند به عنوان یک راه بسیار عالی برای تامین کمبود سرمایه از طریق فروش سهام باشد.

-         افرادی که به دنبال داشتن برند حقوقی و ثبت برند حقوقی برای مقاصد مختلفی مانند ورود به بازارهای رقابتی محصولی خاص هستند می توانند با ثبت شرکت و سپس ثبت برند حقوقی در بازار مورد نظر برای خود نام و آوازه ای دست و پا کنند.

-         برای حضور در نمایشگاه های بین المللی و یا داخلی معتبر داشتن شخصیت حقوقی با ثبت شرکت می تواند بسیار مفید باشد.

-         برای تجاری سازی ایده های مختلف و یا اختراعات می توان با ثبت یک شرکت و به دنبال آن استفاده از حمایت های دولتی و پشتوانه های دولتی مانند انواع وام ها و تسهیلات اقدام کرد.

-         به منظور توسعه کسب و کار فردی به کسب و کارهای حرفه ای و چند بخشی با استفاده از دانش و تخصص شرکا و یا کارکنان می توان از ترفند ثبت شرکت استفاده کرد. در این حالت می توان در قالب ثبت شرکت با افراد مورد نظر شراکت کرد و یا با استخدام افراد دارای مهارت مورد نیاز در قالب ثبت شرکت بر دامنه فعالیت خود افزود.

-         با ثبت شرکت و سپس دریافت کارت بازرگانی می توان با تکیه بر اعتبار شرکت در حوزه های مختلفی مانند فعالیت های بازرگانی خارجی، واردات و صادرات و یا ورود و خروج کالا و موارد اولیه از مناطق ویژه اقتصادی مبادرت کرد.

آنچه که مسلم است ثبت شرکت می تواند در بسیاری از جهات دیگر نیز مفید واقع شود. ثبت شرکت یک اقدام بسیار مهم است که می تواند آغاز راهی نو با صدها ایده و خلاقیت برای افراد باهوش تجاری بالا باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۶:۲۱ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

برای ثبت شرکت به چه اندازه سرمایه نیاز داریم؟

برای ثبت شرکت به چه اندازه سرمایه نیاز داریم؟

یکی از مهم ترین سوالات افرادی که خواهان ثبت شرکت هستند میزان سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت است. در واقع این نگرانی باعث شده است که برخی گمان کنند راه اندازی و ثبت یک شرکت ممکن است برای آنها هزینه زیادی به همراه داشته باشد و این در حالی است که ثبت شرکت یک فرایند بسیار کم هزینه است با وجود اینکه سود و اعتبار زیادی برای صاحبین شرکت به همراه دارد.

به صورت کلی اگر بخواهیم مطابق با قانون بررسی کنیم انواع شرکت تجاری تعریف شده در قانون تجارت ایران میزان سرمایه متفاوتی برای ثبت نیاز دارند. بر این اساس می توان میزان سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت را در هر یک از قالب های حقوقی تعریف شده به شکل زیر عنوان کرد:

-        شرکت سهامی خاص:

برای ثبت شرکت سهامی خاص تنها به 100.000 تومان سرمایه نیاز دارید. یعنی اگر حداقل سه شریک در نظر بگیریم برای ثبت این شرکت هر شریک باید حدود 35000 تومان سرمایه در نظر بگیرد. هر چند هر چه میزان سرمایه بیشتر باشد اعتبار شرکت بالاتر خواهد بود اما آنچه در قانون آورده شده است و برای ثبت شرکت سهامی خاص لازم است، همین 100 هزار تومان است که در ضمن 35 درصد از آن الزاما در زمان ثبت شرکت باید تادیه شود.

-        شرکت سهامی عام:

برای ثبت شرکت سهامی عام به 500.000 توان سرمایه اولیه نیاز دارید که با در نظر گرفتن حداقل 5 نفر شریک می توان برای هر شریک 100 هزار تومان متصور شد. در ضمن برای این شرکت نیز باید در بدو ثبت شرکت حداقل 35 درصد آن را الزاما تادیه کرد.

-        شرکت تضامنی و نسبی:

شرکت های تضامنی و نسبی از نوع شرکت های اشخاص هستند، یعنی این نوع شرکت ها اعتبار خود را از نام شرکا دریافت می کنند و تنها باید نام فرد یا افرادی در عنوان شرکت دیده شود و میزان مشخصی از سرمایه اولیه برای ثبت شرکت تضامنی و نسبی دیده نشده است.

-        شرکت با مسئولیت محدود:

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیز به 100 هزار تومان درست مثل شرکت سهامی خاص نیاز دارید با این تفاوت که در شرکت با مسئولیت محدود الزامی به تادیه 35 درصد نیز ندارید و تنها باید مدیر عامل تعهد دهد که در زمانی مشخص سرمایه شرکت را به حساب شرکت واریز می کند.

-        شرکت های مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

برای ثبت شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی نیز تعریف مشخصی برای حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در قانون آورده نشده است. بنابراین می توان بدون سرمایه اولیه برای ثبت این نوع شرکت ها نیز اقدام کرد.

-        شرکت تعاونی

ثبت شرکت تعاونی در دو حالت عام و خاص صورت می گیرد. برای ثبت شرکت تعاونی خاص باید سهامداران حداقل 1 میلیون تومان و برای ثبت شرکت تعاونی عام حداقل 10 میلیون تومان سرمایه در نظر بگیرند.

-        موسسه غیر تجاری

ثبت موسسه غیر تجاری نیز نیازمند مبلغ مشخصی از سرمایه برای ثبت طبق قانون نمی باشد.

لازم به توضیح است که منظور از سرمایه برای ثبت شرکت میزان آورده و یا مبلغی است که به حساب شرکت باید شرکا واریز کنند و به ازا آن سهام و یا سهم الشرکه دریافت می کنند و شامل هزینه های ثبت شرکت نمی شود. هر چند هزینه های ثبت شرکت نیز بسیار ناچیز است و به نسبت سود و اعتباری که شرکت می تواند برای افراد به همراه داشته باشد بسیار مقرون به صرفه است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۹:۵۹ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

نحوه راه اندازی یک شرکت تجاری

نحوه راه اندازی یک شرکت تجاری

یکی از بهترین راه های دستیابی به مزیت رقابتی و رشد روز افزون در دنیای پر رقابت و چالشی امروزه کسب و کارها داشتن یک شخصیت حقوقی است. در واقع مشتریان اغلب به دنبال کسب و کارهایی هستند که اعتبار زیادی دارند و می توانند رد جو بی اعتمادی که این روزها در برخی از بازارها وجود دارد با خیال راحت از آنها خرید و یا با آنها وارد معامله شوند. به همین دلیل بسیاری از افراد ثبت شرکت را به عنوان یک فرصت تلقی می کنند تا از این راه به دل مشتری راه پیدا کرده و اعتماد او را جلب کنند.

اما برای ثبت شرکت باید اقداماتی را انجام داد تا بتوان یک شرکت معتبر را راه اندازی کرد. به عبارت دیگر ثبت شرکت بدون انجام برخی از اقدامات قانونی و طی نمودن برخی از فعالیت ها عملا امکان پذیر نیست. به همین دلیل به صورت اختصار در ادامه فرایند های ثبت شرکت را برای شما تشریح خواهیم کرد:

-         در درجه اول باید موضوع فعالیت شرکت را مشخص کنید. در واقع موضوع فعالیت شرکت همان فعالیت اصلی و احتمالا سایر فعالیت های پشتیبان و مکملی است که برای فعالیت خود در نظر دارید.

-         در گام بعدی برای ثبت شرکت باید شریک داشته باشید که برای این منظور باید با افراد معتمد ترجیحا قرارداد همکاری و یا شراکت داشته باشید.

-         در مرحله بعدی باید اگر موضوع مورد نظر شما نیاز به مجوز دارد، مجوز را از سازمان مورد نظر دریافت کنید.

-         مرحله بعدی ثبت شرکت، انتخاب قالب ثبت شرکت است. در واقع اغلب فعالیت ها در نوع خاصی از قالب های شرکت های تجاری بهتر جواب می دهند که این قالب باید هوشمندانه انتخاب شود.

-         سپس باید با شرکا خود تصمیم بگیرید که چه میزان سرمایه برای راه اندازی شرکت برای شما می تواند مفید باشد. در شرکت هایی که سرمایه حرف اول را برای اعتبار شرکت می زند هر چه سرمایه بیشتری تادیه شود اعتبار شرکت بالاتر خواهد بود. البته اغلب شرکت با 100 هزار تومان و یا حتی بدون سرمایه اولیه قابل ثبت می باشند.

-         در گام بعدی که اولین اقدامات جدی شرکا در قالب شرکت خواهد بود باید مجمع عمومی موسسین که جلسه ای با حضور موسسن اولیه است تشکیل شود و صورتجلسه ای تنظیم و مستندات شرکت یعنی اساسنامه ، شرکت نامه، اظهارنامه و تقاضانامه و غیره تنظیم و توسط همگی امضا شود و  در ضمن باید اعضا هیئت مدیره نیز تعیین شوند.

-         مرحله بعدی تشکیل هیئت مدیره و تنظیم شروح وظایف است.

-         نهایتا آماده سازی مدارک برای ثبت شرکت و ارسال به همراه تقاضانامه برای ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت ها و معرفی نماینده و یا وکیل تام الاختیار برای ثبت شرکت

-         ثبت شدن شرکت و آگهی شرکت

-         دریافت کد اقتصادی و تمام

شرایطی که توضیح داده شد به صورت بسیار مختصر و مروری شرایط و نحوه راه اندازی یک شرکت تجاری را بیان کرد. هر چند این مراحل هر کدام پیچیدگی هایی ممکن است داشته باشد اما یک وکیل خبره و یا موسسه ثبت شرکت خبره می تواند به شما در این راه کمک زیادی بکند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۹:۰۰ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

سفارش بک لینک

خرید بک لینک

خرید بک لینک را می توان جزء موثر ترین اقداماتی معرفی کرد که صاحبان انواع و اقسام وب سایت های اینترنتی در راستای جذب بازدید بیشتر از وجود آن بهره مند می شوند. به طور حتم کسب بک لینک و استراتژی درست برای لینک سازی داخلی می تواند جایگاه وب سایت شما را در نتایج گوگل بهبود دهد، ولی قبل از شروع به کار باید با تکنیک های مناسب و استانداردهای گوگل به خوبی آشنا شوید، زیرا اشتباه در این کار می تواند نتایج کاملا معکوسی به همراه داشته و موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود. بنابراین صرفاً کسب بک لینک در راستای ارتقای یک صفحه ی اینترنتی موثر نیست و لازم است در زمینه ی آن به طور کاملاً اصولی و درست گام بردارید.بکوریتی

https://backority.ir/images/303332.png

برای طراحی و ایجاد بک لینک راه و روش های فراوانی وجود دارد که اقدام از طریق همه ی آن ها نیازمند داشتن تخصص های مرتبط در این زمینه می باشد، تا در نهایت بک لینکی استاندارد و مطابق با اصول گوگل طراحی شود. به عبارتی اگر می خواهید به هیچ وجه از طرف گوگل جریمه نشوید، باید در ساخت بک لینک برای وب سایت خود دقت و توجه بالایی داشته باشید.

با توجه به حساسیت بالای ایجاد بک لینک و توجهی که گوگل به آن دارد، خرید بک لینک بهترین گزینه برای کسب آن محسوب می شود. لذا کسانی در حال فروش بک لینک هستند که در این زمینه از اطلاعات و تجارب تخصصی بالایی برخوردارند، از این رو اصولی ترین بک لینک های تضمین شده را ارائه می دهند.

تاثیرات مثبت خرید بک لینک اصولی

https://backority.ir/images/831971.png

مطمئناً رونق خرید و فروش بک لینک ها اصلی ترین عامل نشان دهنده در راستای تاثیرات مثبت آن هاست که در حال حاضر مالکان انواع و اقسام وب سایت ها از وجود این امکانات پر مزیت بهره مند می شوند. در ادامه به چند مورد از تاثیرات مثبت و مزیت های منحصر به فرد خرید بک لینک اشاره کرده ایم که دانستن آن ها خالی از لطف نیست:

  • افزایش کیفیت سئو: هر چه از بک لینک هایی اصولی تر و باکیفیت تری استفاده کنید، می توانید در نتیجه رتبه ی بالا تری برای کلمات ارگانیگ محتوای سایت خود از طرف گوگل دریافت کنید.
  • ایندکس سریع تر صفحات: بک لینک ها به روت های موتور های جستجو کمک می کنند که صفحات یک سایت را سریع تر ایندکس کنند. این نکته برای سایت های نو پا و تازه تاسیس بسیار حائز اهمیت است.
  • گرفتن بازدید سایت از سایت لینک دهنده: وقتی که شما در یک سایت خوب و مر بازدید لینک داشته باشید، قطعا کاربرانی با کلیک بر روی لینک وارد سایت شما خواهند شد و این نکته روی بانس ریت سایت شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.
  • و موارد بسیار زیاد دیگری از این قبیل مورد های مذکور.

خرید بک لینک باکیفیت

حالا که از تاثیرات غیر قابل چشم پوشی و مثبت بک لینک ها آشنا شدید، به طور حتم برای خرید بک لینک مناسب وب سایت خود مشتاق شده و قصد کسب آن را دارید. همان طور که قبلاً هم گفتیم خرید بک لینک و بهره مندی از وب سایت های فروش بک لینک بهترین اقدام در راستای تهیه ی آن است، لذا با پرداخت هزینه هایی معقول می توانید بدون هیچ استرسی از بابت دریافت جریمه از طرف گوگل از باکیفیت ترین و اصولی ترین بک لینک ها استفاده کنید.

حالا که می خواهید به خرید بک لینک بپردازید، بهتر است چند نکته ی مهم در این رابطه بگوییم که توجه به آن ها منجر به خرید بک لینکی باکیفیت خواهد شد:

  • تعداد لینک خروجی در صفحه
  • عمر سایت و دامنه
  • اعتبار سایت و دامنه

در حال حاضر با توجه به گسترش وب سایت های اینترنتی در زمینه های مختلف و رواج بالای استفاده از اینترنت، فروش بک لینک ها توسط شرکت ها و وب سایت های عدیده ای انجام می شود که تقاضا کنندگان اگر کمی به جست و جو بپردازند می توانند با تعداد زیادی از ارائه دهندگان بک لینک های اینترنتی آشنا شوند. مهم ترین مسئله ای که می بایست در خرید بک لینک فراموش نکنید، خرید از وب سایت معتبر و شناخته شده ای است که توانسته در این زمینه به خوبی عمل کند و با کیفیت ترین بک لینک ها را ارائه دهد.

برای سفارش و خرید بک لینک به لینک زیر مراجعه کنید 

https://my.chicrank.com/cart.php?gid=8


برچسب: بکوریتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۹:۵۰ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

ورودی گوگل ترندینگ برای سایت

ترند در گوگل
همانطور که از نامش پیداست احتمالا قبلا با کلمه ترند شدن در شبکه های اجتماعی آشنایی دارید برای مثال وقتی یک پست جدید بیش از حد معمول واکنش نشان داده می شود (لایک، کامنت،بازدید، بازنشر زیاد و...) آن موضوع مربوطه ترند ، محبوب و پرطرفدار می شود.

ورودی گوگل ترندینگ برای سایت
خارج از شبکه های اجتماعی، GOOGLE پر استفاده ترین ابزاری است که ترند شدن در آن برای هر کسب کار و برندی بویژه وب سایت اهمیت فوق العاده ای دارد و در حقیقت تمرکز و سرمایه گذاری بر روی ترندینگ در GOOGLE با پیشرفت کسب کار و برند همراه خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور شاهد ترند و پرطرفدار شدن این خدمات و پکیج ورودی گوگل ترندینگ در سطح وب ایران و سئو جهانی خواهیم بود .

پس از نتیجه و بهره گیری از قابلیت ترندینگ در Google باعث می شود، وقتی که کاربری، کلید واژه ای مرتبط با خدمات یا محصولات شما را در کادر جستجو گوگل تایپ کند، گوگل پیشنهادات مرتبط با واژه تایپی در جستجوی آن کلمه کلیدی به همراه نام برند شما را به کاربر پیشنهاد دهد.

مثلا اگر نام برند شما "شیک رنک" باشد، و کاربری در کادر جستجو گوگل عبارت "خرید ورودی گوگل برندینگ" را تایپ کرده باشد، گوگل پیشنهادات مرتبط یعنی "خرید ورودی گوگل برندینگ شیک رنک" را به کاربر پیشنهاد می دهد.
در نتیجه رسیدن به چنین مرحله ای در هر کسب کاری دستاوردی و موفقیت بسیار بزرگی است که به سرعت باعث گسترش و ترند و برندینگ و افزایش محبوبیت و شهرت کسب کار و افزایش مشتریان واقعی و ارتقا فروش خواهد شد .

سفارش و خرید ورودی گوگل ترندینگ شیک رنک

این امکان در شیک رنک فراهم گردیده است که مشتریان گرامی بتوانند با سفارش پکیج های ورودی گوگل ترندینگ در نتایج جستجو بویژه گوگل با کلید واژه ها و نام و برند کسب کار یا وب سایت خود را برجسته و ترند شده و در کل اینترنت بیشتر و بیشتر دیده شوند .

اهداف و مزایا:
- ارتقا طبیعی جایگاه و رتبه سایت
- ارتقا و کسب سیگنال های برندینگ
- ترندینگ کلمات کلیدی در گوگل
- کاهش نوسان پرش کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل
- ارتقا رتبه کلمات کلیدی با نام و برند در نتایج جستجو
- ورود به لیست TOP KEYWORDS کلمات هم موضوع و مرتبط و پرطرفدار گوگل و الکسا
- کسب ورودی ارگانیک و دائمی از پیشنهادات گوگل هنگام تایپ در کادر جستجو
- ارتقا کلمات کلیدی هم موضوع و مرتبط دیگر سایت
- آماده سازی رنک الکسا جهت رشد طبیعی
- جستجو ارگانیک و کلیک واقعی جداگانه در این روش
- افزایش Total click و Total impressions
- ارتقا Average CTR و Average Position
- کاهش CTR سایت های رقیب
- ثبت در Google Search Console Tools
- ثبت در Google Trends
- ثبت در Alexa
- و...

ترند شدن در گوگل SERP تمام ماجرا نیست

در اینجا با یک پکیج کاملا ارگانیگ اختصاصی و جدید روبرو هستیم چیزی فراتر از اندیشه ها پکیجی تمام عیار با بازدهی فوری برای اولین بار در کل اینترنت پکیجی هم رده با google adwords اما کاملا متفاوت با این پکیج ارتقا در گوگل دیگر رویا نخواهد بود هم اکنون شروع نمایید و خودتان نتایج شگفت انگیز پکیج ها را مشاهده نمایید .

کاهش CTR سایت های رقیب

در این پکیج با هر Impressions (جستجو و نمایش نتایج گوگل) فاقد Total Clicks (کلیک بر روی نتایج) سایت های رقیب با کاهش CTR روبرو خواهند بود و بلعکس سایت میزبان پکیج با افزایش Clicks تعداد کلیک ها با ارتقا Average CTR و Average Position از کلیه رقیب ها سبقت خواهد گرفت

یک پکیج تمام عیار ارتقا رتبه در گوگل در صورتی که CTR سایت های رقیب را کاهش ندهد نمی تواند در مدت بسیار کوتاهی نتایج شگفت انگیزی را برای سایت شما به ثبت برساند .

ارتقا CTR سایت میزبان با افزایش نرخ Total Clicks

دریافت کلیک بیشتر در نتایج جستجوی گوگل به تنهایی باعث افزایش نرخ ctr در کلمات کلیدی سایت و ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در کوتاه ترین زمان ممکن می شود.

برای مشاهده و یا سفارش ورودی گوگل ترندینگ برای سایت خود به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.chicrank.com/buy-google-trending.php


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۹:۴۶ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

شرکت چیست؟

شرکت چیست؟

شرکت از کلمه شریک مشتق شده است و به صورت کلی به شراکت دو تا چند نفر در قالب یک نام تجاری و در یک تا چند موضوع مشخص گفته می شود. هر گاه دو تا چند نفر به دنبال انجام فعالیتی با هم قراردادی امضا کنند می توانند به فعالیت در قالب شرکت بپردازند.

شرکت بر دو نوع است. شرکت مدنی و شرکت تجاری. شرکت مدنی زمانی تشکیل می شود که شرکا با هم شریک شده و صاحب یک شی یا چیزی شوند و به این شکل در همه ابعاد و وجوه آن شی بدون اینکه تقسیمی صورت گرفته باشد با هم شریک هستند و هیچ کدام بدون اجازه دیگری حق دخل و تصرف در آن را ندارند. بنابراین چنانچه ثبت شرکت مدنی صورت بگیرد افراد شریک سهم شراکت خود را تعیین نکرده اند و سهم و یا قسمت هیچ یک از شرکا مشخص نیست.

شرکت تجاری تحت نام مشخص و با شراکت دقیق و مشخص بین دو تا چند نفر برای انجام امور ی مشخص به عنوان امور تجاری و با هدف کسب سود تشکیل می شود. برای ثبت شرکت تجاری شرکا باید سرمایه ای را بیاورند و یا تعهد دهند که ممکن است نقدی یا غیر نقدی باشد. حتی موضوع تخصص و یا سرمایه فکری نیز می تواند شامل شراکت شود. از شراکت این نفرات یک شخصیت حقوقی شکل می گیرد که ابعاد و مولفه های مشخص دارد و سهم هر فرد طبق یک اساسنامه و یا شرکت نامه مشخص است. این شرکا در سود و زیان شرکت شریک هستند ولی ممکن است سهم همه به یک اندازه نباشد. بلرای ثبت شرکت تجاری باید مقدماتی انجام شود و شرکت باید طبق قانون در سازمان ثبت شرکت ها ثبت شود. بر خلاف بسیاری از کشورها در ایران امکان ثبت شرکت به صورت فردی و یا یک نفره وجود ندارد.

معمولا ثبت شرکت مدنی برای خرید برخی از نیازها مانند خرید آپارتمان و غیره ممکن است به صورت غیر رسمی انجام شود اما ثبت شرکت تجاری با هدف راه اندازی یک کسب و کار تجاری صورت می گیرد. اهمیت ثبت شرکت تجاری در این است که شرکا بتوانند با اعتماد بسیار زیاد با هم شراکت کنند و از میزان سود و زیان خود آگاه بوده و بیش از سهم خود ضرر و زیان ندهند.

شرکت های تجاری در موضوعات مختلفی می توانند به ثبت برسند هر چند زمینه همه آنها باید بازرگانی باشد اما در هر صورت می تواند صاحبین و یا سهامداران شرکت در موضوعات مختلف این شرکت ها را راه اندازی کنند. نکته مهم دیگر در ثبت شرکت این است که طبق قانون تجاری ایران انواع مختلفی از شرکت تجاری در ایران وجود دارد که شامل 7 شرکت تجاری و 1 موسسه غیر تجاری می شود که هر کدام در مفاد و شرایط ثبت و اجرا با هم تفاوت هایی دارند که قبل از ثبت شرکت باید دقیقا شرکا مشخص کنند که طبق موضوع شرکت بهترین قالب برای ثبت شرکت آنها چه نوع قالبی خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۵:۳۴ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

بهترین قالب برای ثبت شرکت

بهترین قالب برای ثبت شرکت

پیچیدگی روابط بین شرکا و مراقبت از منافع و به دست آوردن مزایای مورد انتظار از مهم ترین عوامل برای ثبت شرکت است. بسیاری از افرادی که به دنبال داشتن یک شخصیت حقوقی در قالب ثبت یک شرکت هستند در خصوص نوع مشارکت خود و احتمالا منافع و تعهدات خود در شرکت ابراز نگرانی می کنند. شاید یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از کسب و کارها پس از ثبت شرکت به موفقیت مورد انتظار خود نمی رسند همین عدم شفافیت بین شرکا و نوع مشارکت آنها در ثبت شرکت باشد.

در اینجاست که اهمیت انتخاب قالب شرکت برای ثبت شرکت بیش از پیش مشخص می شود. قانون تجارت ایران به خوبی با تعریف 7 نوع شرکت تجاری و 1 موسسه غیر تجاری به صورت ردقیق به موضوعاتی مانند روابط تجاری بین شرکا پرداخته است.

شرکت ها در ساختار حقوقی قانون تجارت ایران به دو دسته کلی تقسیم می شوند. یا از نوع شرکت اشخاص هستند و یا از نوع شرکت های سرمایه ای. هر چند برخی از آنها از هر دو وام دار هستند و در واقع هم سرمایه ای و هم اشخاص به نوعی تصور می شوند.

آنچه که اهمیت دارد این توجه به تفاوت این نوع شرکت ها است که در ضمن خود تفاوت های بیشتری نیز به همراه دارند. در شرکت های سرمایه ای اعتبار شرکت به سرمایه شرکت وابسته است و در واقع اشخاص رنگ کمتری و یا اهمیت کمتری در این نوع شرکت ها دارند. با این توضیح که هر گاه شرکتی به صورت سرمایه ای شکل بگیرد این افراد تنها به اندازه سرمایه و یا سهام خود که از سرمایه سرچشمه می گیرد در شرکت مسئولیت و دیون دارند، از مزایای و سود شرکت منفعت می برند و در اصل بیش از سرمایه یا سهام خود در شرکت مسئولیت ندارند.

اما شرکت های اشخاص عمدتا اعتبار خود را از اشخاص دریافت می کنند. به این مفهوم که مشتریان این نوع شرکت ها افراد را می شناسند و به اعتبار این افراد است که مشتری شرکت می شوند و یا وارد معاملات و تعاملاتی با شرکت می شوند. بنابراین در این نوع شرکت ها اشخاص باید تمامی تعهدات و ضمانت شرکت را عهده دار شوند. به عبارت دیگر در شرکت های اشخاص به دلیل اینکه اعتبار شرکت وابسته به نام و شهرت افراد است باید خود این اشخاص تمامی تعهدات شرکت را عهده دار شوند.

بنابراین در زمان ثبت شرکت آنچه که اهمیت دارد شناخت این نوع مشارکت ها است. هر چند عوامل دیگری نیز در اعتبار شرکت ها نقش دارد. مثلا ساختار قانونی و یا مدت زمان مدیریت و نحوه نظارت بر شرکت ها نیز در هر قالب شرکتی با هم تفاوت هایی را دارد.


برچسب: بهترین قالب برای ثبت شرکت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۵:۲۰ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

انواع لوگو و نحوه ثبت آن

انواع لوگو و نحوه ثبت آن

لوگو در واقع نام دیگر برند است اما باید توجه داشت که تفاوت های ظریفی بین این دو وجود دارد. هر چند تمامی مراحل ثبت برند و ثبت لوگو یکسان است و در ایران وظیفه ثبت برند، ثبت علامت تجاری و ثبت لوگو بر عهده سازمان مالکیت معنوی است اما خلق یک برند بدون شناخت ویژگی ها و خصوصیات یک لوگو کار دشواری است.

لوگو درست مانند برند نشانه ای است که کسب و کار شما را معرفی می کند و با دیدن آن مشتریان مختلف کسب و کار شما را می شناسند و به دیگران معرفی می کنند به همین دلیل است که داشتن یک برند یا یک لوگو نیاز به شناخت کافی از علائم و نشانه های تصویری دارد تا فرایند برند سازی را برای شما تسهیل کند. لازم به ذکر است که همه برند ها ترکیبی از تصاویر یا تایپوگرافی ها هستند اما استفاده از این تصاویر به صورت های متفاوتی انجام می شود. به صورت کلی 7 نوع لوگو را می توان دسته بندی کرد:

1-   لوگو مونوگرام یا لترمارک (Monogram logo - Lettermark )

این نوع لوگو ها معمولا مخفف اسم برند یا نام تجاری یک کسب و کار هستند. حروف به صورت دوتایی و یا سه تایی عمدتا در کنار هم قرار می گیرند و با حرف بزرگ نوشته می شوند. لوگو مونوگرام می تواند مستعار چند کسب و کار باشد که با هم فعالیت می کنند. اگر نام تجاری بزرگی برای شرکت انتخاب کرده باشید مونوگرام لوگو می تواند گزینه مناسبی برای ثبت باشد.

2-   لوگو تایپ یا ورد مارک (logotype - Wordmarks)

لوگوتایپ یا ورد مارک هم نوعی برند یا لوگو است که با استفاده از فونت و ترکیب فونت ها ساخته می شود و تفاوت اصلی آن با مونوگرام این است که تنها تمرکز بر روی نام یک کسب و کار دارد و به صورت کامل آن کسب و کار را معرفی می کند. به عنوان مثال Coca-Cola یک لوگوتایپ است. لوگوتایپ برای کسب و کارهایی با نام مختصر و کوتاه مفید است.

3-   پیکتوریال مارک یا لوگو تصویری

برای ثبت علامت تجاری یا برند یکی از بهترین انواع لوگوها، لوگو یا مارک پیکتوریال یا همان تصویری است.  این نوع لوگوها با نماد برند یا لوگو نماد نیز شناخته می شوند و تنها استفاده از یک آیکون یا گرافیک را به کار می گیرند. این نوع لوگو ها به راحتی در ذهن می نشینند و برای معرفی محصولات و خدمات از بهترین انتخاب ها هستند. نماد پرنده توئیتر، نماد اپل و بسیاری دیگر از این نوع نمادها از را می توان نمونه های لوگو پیکتوریال یا تصویری دانست.

4-   لوگو انتزاعی (Abstract logo)

لوگو انتزاعی با لوگو پیکتوریال شباهت های زیادی دارند و در واقع هر دو تصویری هستند. اما تفاوت کلیدی لوگو انتزاعی با لوگو پیکتوریال این است که از قالب یا شکل هندسی به صورت انتزاعی برای معرفی کسب و کار به کار گرفته شده است و از تصاویر شناخته شده مانند سیب برای اپل و یا پرنده برای توییتر خبری نیست. لوگو Pepsi، لوگو Adidas یا لوگو BP را می توان از معرف ترین لوگوهای انتزاعی دانست.

5-   لوگو مسکوت (Mascot )

تا به حال به لوگو چی توز و یا دکتر بن و امثال آن دقت کرده اید؟ این نوع لوگوها تصاویر اشخاصی یا شخصیت های انسانی و حیوانی هستند ک هاغلب به صورت نقاشی شده و با شمایل دوست داشتنی طراحی می شوند. به این نوع لوگو ها لوگو مسکوت یا Mascot گفته می شود. این نوع لوگوها بهترین راه برای ارتباط برقرار گردن با مشتریان بخصوص در تبلیغات هستند. Kool-Aid Man یا KFC’s Colonel از مشهورترین لوگو های مسکوت در دنیا هستند.

6-   لوگو ترکیبی (Combination Mark )

یکی از متداول ترین نوع برند ها یا لوگوها را می توان ترکیبی از ویژگی ها و یا تصاویر توضیح داده شده دانست که تصویر پردازان و هنرمندان برای خلق برند ها در این حالت دست خود را باز می گذارند و با استفاده از دو تا چند نوع روش فوق مانند پیکتوریال، یا مسکوت یا لتر مارک و غیره یک برند یا لوگو خاص و منحصر به فرد ایجاد می کنند. در واقع در لوگو ترکیبی می توان ترکیبی از تصاویر و حروف را مشاهده کرد.

7-   لوگو امبلم (emblem )

اگر برای طراحی برند یا لوگو یک تصویر انتخاب شود و در داخل آن تصویر یا نشانه از فونت یا حروف استفاده شود مانند انواع مدال ها و مهرها ، لوگو طراحی شده به نام امبلم یا emblem که در فارسی تمثیل نامیده می شود شناخته می شود. این نوع لوگو قدیمی و سنتی به نظر می رسند اما هنوز هم برای بسیاری از کسب و کارها بهترین انتخاب هستند. استارباکس یا هارلی داوینسون از مشهورترین برند های امبلم هستند.

شناخت این هفت نوع لوگو یا برند می تواند به شما برای خلق یک برند خارق العاده و زیبا کمک کند. اما با وجود اینکه بسیاری بین برند و لوگو تفاوت قائل نمی شوند باید در نظر داشت که هر دو در زبان مشتری برای شناخت محصول به کار گرفته می شوند و نشانه ای بسیار محکم برای آدرس دهی به محصولات هستند. در هر صورت ایجاد یک برند سرمایه گذاری زیادی می طلبد و برای حفظ آن باید حتما برای ثبت برند اقدام کرد.

 

روش ثبت لوگو یا برند

برای ثبت برند در سال های اخیر متقاضی حقیقی و یا حقوقی باید خود و یا نماینده قانونی او یعنی وکیل حقوقی او با مراجعه به سایت سازمان مالکیت معنوی برای ثبت برند درخواست بدهد. در این مرحله نیاز است که اظهارنامه ثبت برد یا ثبت علامت تجاری تکمیل شود. اهمیت بسیار زیادی دارد که اظهارنامه ثبت برند به درستی تکمیل شود. بنابراین توصیه این است که کار تکمیل اظهارنامه و ثبت برند توسط متخصصین انجام شود.

پس از درخواست، این درخواست برای کارشناسان سازمان مالکیت معنوی ارسال می شود و مشخصات ثبت شده بریا برند مورد بررسی قرار می گیرد. مراحل استعلام برند یا بررسی برند انجام می شود بنابراین لازم است که مدارک برای ثبت برند ارسال شده باشد و در بین آنها 10 نمونه از تصاویر برند مورد نظر برای ثبت نیز در قالب تصاویر 10*10 برای این سازمان ارسال شده باشد.

پس از بررسی ممکن است به دلایلی ثبت برند رد شود که در هر صورت دلیل عنوان می شود و برای مرتفع شدن مشکلات ثبت برند باید اقدام و درخواست مجددا ارسال شود. اما در صورت پذیرش درخواست ثبت برند باید مدارک به صورت فیزیکی برای سازمان مالکیت معنوی ارسال شود و هزینه های ثبت برند به صورت آنلاین پرداخت شود.

پس از این مرحله برند در دفاتر سازمان مالکیت معنوی ثبت می شود و در دو مرحله موضوع ثبت برند یا ثبت لوگو آگهی می شود و بعد از این دو مرحله که به فاصله 30 روز انجام می شود، گواهینامه ثبت برند برای متقاضی صادر می شود و طبق این گواهینامه برند یا لوگو برای 10 سال متعلق به ثبت کننده برند است و هر بار قبل از منقضی شدن تاریخ برند اولویت تمدید ثبت برند با ثبت کننده برند خواهد بود.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۹:۱۶ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)

افزایش رتبه سایت بصورت طبیعی و قانونی

با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10ردیف آغازین گوگل شوید .
 
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال
 
منبع: chicrank.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۱۸ توسط:خدمات ثبتی محمد موضوع: نظرات (0)